Buds2 Pro

Buds2 Pro

Absoulūts Hi-Fi skaņas baudījums

Buds FE

Buds FE

Izcilas skaņas pieredze

Smarttag

Smarttag

Ērti lietot, viegli atrast

Aksesuāri

Aksesuāri

Praktiski un stilīgi

Ekosistēma

Ekosistēma

Galaxy inovācijas pieejamas visiem

Atpirkums

Atpirkums

Pērc jauno izdevīgāk

Salīdzini

Salīdzini

Atrodi piemērotāko

Galaxy Buds2 Pro

Viedā 360° audio tehnoloģija nodrošina daudzkanālu skaņu, kas ļauj pieredzēt absolūtu Hi-Fi skaņas baudījumu.

  • Hi-Fi skaņa – tagad bezvadu režīmā
  • Jaudīga aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma (ANC)
  • Izstrādātas, lai nodrošinātu komfortu un drošu turēšanos ausīs

24 bitu Hi-Fi audio

Balss noteikšanas funkcija

Galaxy Buds2 Pro

Pateicoties 24 bitu Hi-Fi apstrādei, izbaudi satura klausīšanos bezvadu režīmā ar minimālu skaņas kvalitātes zudumu.

Bezvadu uzlāde

Mikrofons

Skārienjutības vadība

Svars

6.3 g | 52.2 g

Ārējo trokšņu slāpēšana

Akumulators

500 mAh

Galaxy Buds FE

Aktīvā trokšņu slāpēšanas funkcija ļaus fokusēties uz skaņu un iegremdēties saturā un mūzikā, pilnībā izvairoties no apkārtējās vides trokšņiem.

Zvani skaidrā kvalitātē

Personalizēta signāla apstrāde

Klusums ar vienu pieskārienu

Galaxy Buds FE

Buds FE dizains izstrādāts ērtai, ilgstošai nēsāšanai. Tās iespējams pielāgot katra lietotāja ausu formai, uzstādot dažādu izmēru uzgaļus.

Bezvadu uzlāde

Mikrofons

Skārienjutības vadība

Svars

5.6 g | 51.2 g

Ārējo trokšņu slāpēšana

Akumulators

60 Wh

Galaxy Smarttag2

Ar uzlabotu akumulatora darbības laiku, IP67 standartam atbilstošu putekļu un ūdens noturību, Compass View režīmu un Search Nearby funkciju intuitīvai lietu atrašanai, Galaxy SmartTag2 palīdzēs atrast nozaudēto un kontrolēt dažādas ierīces.

Nav nepieciešams meklēt, kur pēdējo reizi redzēji lietu, ko meklē. Reģistrē jaunu Galaxy SmartTag2 un nekavējoties sāc to lietot, izmantojot SmartThings Find.

Izkrāso savu ikdienu

Atklāj stilīgus aksesuārus, kas izkrāsos tavu ikdienu un uzlabos Galaxy lietošanas pieredzi.

Ekosistēma

Lieliski atsevišķi, bet kopā – vēl labāk.

Atklāj Galaxy viedtālruņus

Stila un tehnoloģiskās inovācijas padarītas pieejamas ikvienam.

Iegādāties

Jauns standarts Premium klases planšetēm

Bez raizēm ņem līdzi savos piedzīvojumos, jo alumīnija korpuss ir veidots tā, lai nodrošinātu veiktspēju dažādos laikapstākļos.

Iegādāties

Atnes veco iekārtu – pērc jaunu izdevīgāk!

Nodod vecās Galaxy iekārtas un saņem atlaidi saviem jaunajiem Galaxy.

Salīdzināt modeļus

Izvēlies 2 līdz 4 Samsung iekārtas salīdzināšanai.

* Visas šeit sniegtās specifikācijas un apraksti var atšķirties no faktiskajām. Samsung patur tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas aprakstītajās iekārtu iezīmēs bez pienākuma sniegt paziņojumu par šādām izmaiņām. Visa funkcionalitāte, funkcijas, specifikācijas, GUI un cita informācija par iekārtām, tostarp, bet ne tikai, produkta priekšrocībām, dizainu, cenām, komponentiem, veiktspēju, pieejamību un iespējām, var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma vai saistībām. Ekrānā redzamais saturs ir ilustratīvs un imitēts – paredzēts tikai demonstrācijas nolūkiem. 

* Lai izmantotu noteiktas Samsung AI funkcijas, var būt nepieciešams pieteikties Samsung Account. 

* Samsung nesniedz nekādus solījumus vai garantijas attiecībā uz AI funkciju nodrošinātās informācijas precizitāti vai uzticamību. 

* Galaxy AI funkcijas būs pieejamas bez papildu maksas līdz 2025. gada beigām. Trešo pušu nodrošinātajām AI funkcijām var tikt piemēroti atšķirīgi noteikumi. 

* Galaxy Watch6 ir ūdensizturīgs 10 minūtes līdz pat 50 metru dziļumā atbilstoši 5ATM vērtējumam. Tas nav piemērots niršanai vai aktivitātēm augsta ūdens spiediena apstākļos. Ja iekārta vai tava roka ir slapja, tā pirms lietošanas rūpīgi jānožāvē. Galaxy Watch6 nodrošina aizsardzību pret putekļu un saldūdens iekļūšanu (IP68) ne vairāk kā 1,5 metru dziļumā līdz pat 30 minūtēm. Lai iegūtu papildinformāciju, skati lietotāja rokasgrāmatu, tai skaitā apkopes/lietošanas norādījumus. 

* Akumulatora kalpošanas laiks ir noteikts Samsung veiktajos laboratoriskajos mērījumos un var atšķirties atkarībā no iekārtas iestatījumiem, tās īpašnieka lietošanas paradumiem un apstākļiem. 

* Lietotāja atmiņa ir mazāka par kopējo atmiņu, jo tajā tiek glabāta operētājsistēma un programmatūra, kas tiek lietota iekārtas funkciju darbībai. Faktiskais lietotāja atmiņas lielums atšķiras atkarībā no mobilo sakaru operatora, un tas var mainīties pēc programmatūras jaunināšanas.

* Attēli ir tikai ilustratīviem nolūkiem, un piederumi tiek pārdoti atsevišķi. Funkcijas un specifikācijas ir precīzas tirdzniecības sākšanas brīdī, bet var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.