Jaunums

Galaxy S24 Ultra

Jaunums

Galaxy S24 sērija

Galaxy Flip5

Kā būtu, ja tālrunis būtu daļa no tevis?
Ideāla saderība – gan dzīvē, gan tavā kabatā. Pievienojies Flip klubiņam!

Galaxy Watch6 Classic

Paveic vairāk ar vēl lielāku viedpulksteņa ekrānu, pielāgotajām treniņu rutīnām un uzlabotu miega novērošanu – tas viss gaumīgā dizainā.

Galaxy Buds2 Pro

Pateicoties 24 bitu Hi-Fi apstrādei, varēsi izbaudīt satura klausīšanos bezvadu režīmā ar maksimālu skaņas kvalitāti.

Galaxy Tab S9 sērija

Jauns standarts Premium klases planšetēm. Izteiksmīgs un reālistisks Dynamic AMOLED 2X ekrāns, kas atdzīvinās tavu radošo redzējumu ar spilgtām krāsām un patiesiem melnajiem toņiem.

Aksesuāri

Stilīgs un funkcionāls papildinājums tavai viedajai iekārtai.

Atnes veco iekārtu – pērc jaunu izdevīgāk!

Nodod vecās Galaxy iekārtas un saņem atlaidi saviem jaunajiem Galaxy.

Datu pārvietošana ar Smart Switch

Pārsūti datus uz savu jauno Galaxy iekārtu viegli un ērti.

* Visas šeit sniegtās specifikācijas un apraksti var atšķirties no faktiskajām. Samsung patur tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas aprakstītajās iekārtu iezīmēs bez pienākuma sniegt paziņojumu par šādām izmaiņām. Visa funkcionalitāte, funkcijas, specifikācijas, GUI un cita informācija par iekārtām, tostarp, bet ne tikai, produkta priekšrocībām, dizainu, cenām, komponentiem, veiktspēju, pieejamību un iespējām, var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma vai saistībām. Ekrānā redzamais saturs ir ilustratīvs un imitēts – paredzēts tikai demonstrācijas nolūkiem. 

* Lai izmantotu noteiktas Samsung AI funkcijas, var būt nepieciešams pieteikties Samsung Account. 

* Samsung nesniedz nekādus solījumus vai garantijas attiecībā uz AI funkciju nodrošinātās informācijas precizitāti vai uzticamību. 

* Galaxy AI funkcijas būs pieejamas bez papildu maksas līdz 2025. gada beigām. Trešo pušu nodrošinātajām AI funkcijām var tikt piemēroti atšķirīgi noteikumi. 

* Galaxy Watch6 ir ūdensizturīgs 10 minūtes līdz pat 50 metru dziļumā atbilstoši 5ATM vērtējumam. Tas nav piemērots niršanai vai aktivitātēm augsta ūdens spiediena apstākļos. Ja iekārta vai tava roka ir slapja, tā pirms lietošanas rūpīgi jānožāvē. Galaxy Watch6 nodrošina aizsardzību pret putekļu un saldūdens iekļūšanu (IP68) ne vairāk kā 1,5 metru dziļumā līdz pat 30 minūtēm. Lai iegūtu papildinformāciju, skati lietotāja rokasgrāmatu, tai skaitā apkopes/lietošanas norādījumus. 

* Akumulatora kalpošanas laiks ir noteikts Samsung veiktajos laboratoriskajos mērījumos un var atšķirties atkarībā no iekārtas iestatījumiem, tās īpašnieka lietošanas paradumiem un apstākļiem. 

* Lietotāja atmiņa ir mazāka par kopējo atmiņu, jo tajā tiek glabāta operētājsistēma un programmatūra, kas tiek lietota iekārtas funkciju darbībai. Faktiskais lietotāja atmiņas lielums atšķiras atkarībā no mobilo sakaru operatora, un tas var mainīties pēc programmatūras jaunināšanas.

* Attēli ir tikai ilustratīviem nolūkiem, un piederumi tiek pārdoti atsevišķi. Funkcijas un specifikācijas ir precīzas tirdzniecības sākšanas brīdī, bet var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.